פטריק הצלם - צלם מגנטים
פטריק הצלם - צלם מגנטים

צלמים , צלם לחתונה דתית

ל-3 שעות

 • צלם חתונות
 • פלאשים חצונים
 • מסירת התמונה בגוגל דרייב
 • המחיר לצילום חתונה עד 3 שעות מקסמום

ל-4 שעות

 • צלם סטילס
 • פלאשים חצונים
 • מסירת התמונה בגוגל דרייב
 • המחיר לצילום חתונה עד 4 שעות מקסמום

ל-5 שעות

 • צלם חתונות
 • פלאשים חצונים
 • מסירת התמונה בגוגל דרייב
 • המחיר לאירוע עד 5 שעות מקסמום

ל-6 שעות

 • צלם סטילס
 • פלאשים חצונים
 • מסירת התמונה בגוגל דרייב
 • המחיר לאירוע עד 6 שעות מקסמום
* המחירים יכולים להשתנות - תלוי במיקום גאוגרפי, יום בשבוע
* אפשרות לאלבום דיגיטלי

מחפשים צלמים , צלם לחתונה דתית , חרדית חייגו050-7891198

צלם לחתונה דתית

צילום חתונה דתית הוא שונה מאשר צילום של כל חתונה אחרת. בעוד שבחתונה חילונית כל האורחים נמצאים יחד ולעיתים הטקס הוא קצר יותר, חתונה דתית היא מלאה באלמנטים המחייבים תשומת לב אחרת והקשבה מתמדת לאורחים ולאירוע עצמו. בשביל שתוכלו למצוא צלם לחתונה דתית שמתאים לאמונות, לצרכים ולרצונות שלכם יש כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון. רוצים לדעת בדיוק על מה אני מדבר? המשיכו לקרוא

בחרו בצלם בעל ניסיון בתיעוד חתונות דתיות

הדבר הראשון שאתם צריכים לבחון כשאתם מחפשים צלם לאירוע שלכם הוא הניסיון של הצלם. הניסיון המקצועי הכללי שלו חשוב, אך חשוב מזה לבדוק האם יש לו ניסיון בצילום באירועים דתיים. האם הוא מודע לרגישות שבאירועים בהפרדה ויודע כיצד לתעד את השמחה בשני חלקי האולם באופן שווה? האם הוא מודע להגבלות ולהתאמות הייחודיות של אירוע דתי? כשאתם שוכרים את שירותיו של צלם שכבר עבד באירועים מסוג זה תוכלו להיות בטוחים שתקבלו תמונות טובות באווירה מעולה

בחרו צלם שיוכל ללוות אתכם לאורך כל היום

כפי שכבר ציינתי בהתחלה, חתונות דתיות הן אירוע מסועף ומורכב בעל לא מעט אירועים ורגעים שהופכים את היום הזה למי שהוא. אם חשוב לכם שכל חלק וחלק ביום יהיה מתועד בצורה מקצועית, חשוב שתבחרו בצלם שיוכל ללוות אתכם לאורך כל חלקי היום מההתחלה ועד הסוף. ממש כאן באתר שלי תוכלו למצוא מגוון רחב של חבילות צילום בעלות מחירים משתנים ואפשרויות ליווי שיתאימו לכל זוג

בחרו בצלם בעל סגנון שמדבר אליכם

בסופו של היום, מטרתן של התמונות מהאירוע הוא לגרום לכם לחייך ולהיזכר ביום המיוחד שלכם גם הרבה אחרי שהוא נגמר. מהסיבה הזו, כשאתם מחפשים צלם לחתונה דתית, כדאי שתעניקו מקום לטעם האישי שלכם. האם סגנון הצילום של הצלם הספציפי הזה מוצא חן בעיניכם? האם גם אתם הייתם רוצים שהתמונות שלכם יראו ככה?

בחרו צלם לפי ההמלצות שהוא מקבל

אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא כל בעל מקצוע, לרבות צלם עבור חתונה דתית, היא לשמוע מה יש ללקוחות הקודמים שלו לומר עליו. כשאתם בוחרים בבעל מקצוע שיש עליו ביקורות חיוביות ומילים טובות, אתם יכולים לבצע את ההזמנה בראש שקט. כך, תוכלו להיות בטוחים שאתם שוכרים את האיש הטוב ביותר למשימה, זה שגם יתייחס אליכם בכבוד וגם יגרום לכם לצאת הכי יפים שיש בכל תמונה.

צלם לחתונה דתית – זה ״פטריק הצלם!״

אז עכשיו, אחרי שאתם יודעים בדיוק איך לבחור צלם מושלם לחתונה דתית, הגיע הזמן שנדבר! אני והצוות שלי נשמח להגיע לחתונה שלכם ולהעניק לכם מזכרות שילוו אתכם

צלמים , צלם לחתונה דתית ,חרדית
צלמים ,צלם לחתונה דתית ,חרדית

צלמים לחתונה 

בזמן ההתארגנות לקראת החתונה, כדאי לתת את הדעת לבחירת הצלמים שתזמינו לאירוע .מחשפים צלם סטילס ? מגנטים ? וידאו ? או את כולם ?  זכרו כי תפקידו של ה- צלמים לחתונה דתית חרדית  הוא לתפוס את הרגעים הכי מרגשים ומיוחדים, באירוע שהוא חד פעמי ואחד החשובים ביותר בחיים. אז איך בוחרים ומה עוד חשוב לדעת? מוזמנים לקרוא ולגלות.

איך לבחור צלמים לחתונה למגזר דתי ? 

קבלו כמה כללי עזר נהדרים, שיעזרו לכם למצוא צלמים לחתונה דתית או חרדית, שיהיה לשביעות רצונכם לפני האירוע ובעיקר במהלכו וגם כאשר תקבלו את התמונות ואת כל תוצרי הצילום (מגנטים וכו').

 • ניסיון – זהו הדבר החשוב שצריך לבדוק ! כמה שנים ניסיון ? נא לוודא שהצלם שאיתו אתם סוגרים יהיה זה שיצלם ביום החתונה.
 • המלצות – חפשו חוות דעת והמלצות אמיתיות, מזוגות שהתחתנו..
 • אחד שיקשיב לכם  – תבחרו צלם שלא ספק לאירועים. העדיפו בחור  מקצוע ,קשוב אליכם . צלם טוב יבחין אם אתם ביישנים או שאולי אתם בעלי ביטחון עצמי. זה יעזור לו  כדי לתכנון  את החתונה לפי הסגנון שלכם.
 • התרשמות מתיק העבודה – כנסו לתיק עבודה כדי להתרשם מצילומים קודמים, של אותו צלם חתונה במרכז
 • המקצועית – איזה סוג צילם יהיה בחתונה ? אומנותי , ספונטני מבוים  או מסודר. יש צלמים שאוהבים לזרום בטבעיות ותופסים את הרגעים בזמן אמתב באירוע. בחרו צלם שהגישה שלו נראית לכם הכי מתאימה לסגנון שלכם.

זכרו לשריין מראש את הצלמים לחתונה דתית חרדית 

את בחירת צוות צלמים לחתונה חרדית או דתית לא כדאי להשאיר לרגע האחרון. צלמים נבחרים, הם בעלי יומן עמוס למדי. במיוחד זה נכון לגבי צלם לחתונה במרכז, שעושה רושם טוב על הלקוחות ומציע תמורה טובה ואיכות גבוהה. הקדימו לבחור ולהזמין את הצלם. רצוי מראש לקבל פירוט של כל השירות שמגיע לכם – כמה צלמים מגיעים, האם יש כמות תמונות מינימלית, לכמה זמן מגיע הצלם וכן הלאה.

בהזמנה צלמי חתונות דתית חרדית יש כמה דברים חשובים כמו להוסיף לחבילה צלמת סטילס ולפעמים גם צלמת וידאו במצב של הפרדה בין הגברים לנשים באולם האירועים, דבר שמחייב אותנו לדאוג להוסיף בצוות צילום צלמת. בנוסף הזוג לא ייפגש במהלך היום עד לזמן החופה , צילומי חתונה דתית חרדית במצב הזה דורש 2 צלמי סטילס , הצלמת תלווה ביום ההתארגנות הכלה והצלם סטילס ילווה את החתן בנפרד. נהוג לצלם לאחר החופה את הזוג .

עוד על פטריק .
5 כוכבים צילום מגנטים
מקצועיות ואמינות
5 כוכבים צילום מגנטים
בחתונה חרדית ההפרדה חשובה מאוד ! מטעמי צניעות ובחשש לבוא במגע אם גברים או נשים שאינם בני ובנות הזוג, חשוב מאוד למגזר החרדי והדתי לשמור על הפרדה בין גברים לנשים בכל מקום ובאולמי אירועים ,צוות צילום לחתונות חרדית או דתית שלי בעלי ניסיון רב בחתונות חרדיות ודתיות ידע לבנות לכם חבילה שתתאים בדיוק לצרכים שלכם .
5 כוכבים צילום מגנטים
ציוד גיבוי באירוע הוא חשוב מאוד, לכן אנו דואגים להגיע תמיד עם 2 מצלמות סטילס מקצועיות, עדשות נוספות, פלאשים ועוד. ובנוסף – גם התמונות שלכם מגובות על ענן לאחר האירוע
5 כוכבים צילום מגנטים
כל התמונות נשמרות בסיום האירוע בענן בגוגל דרייב במשך 30 יום כדי לתת ללקוח למשוך את התמונות בקצב שלו
5 כוכבים צילום מגנטים
צרו קשר לשריין את תאריך החתונה : 050-7891198
5 כוכבים צילום מגנטים
מדפסת תרמית של חברת סיטיזאן דגם Cytizen CY-02
5 כוכבים צילום מגנטים
מגנטים ללא הגבלה
5 כוכבים צילום מגנטים
מתחילת האירוע שלכם ועד לסוף האירוע, אנחנו מפיקים מגנטים ללא הפסקה
5 כוכבים צילום מגנטים
חתונה בהפרדה? חתונה דתית או חרדית מתקיים בהפרדה בין גברים ונשים, ברוב המקרים יושבים בשולחנות ורוקדים בהפרדה .
5 כוכבים צילום מגנטים
מאגר של אלפי מסגרות למגנטים לבחירה , לאחר הבחירה נעצב אותו ביחד לפי הדרישות שלכם.
5 כוכבים צילום מגנטים
משתמשים בציוד המקצועי ביותר כדי להבטיח מזכרת נצחית של אירוע שלכם
5 כוכבים צילום מגנטים
מצלמות פול פריים של חברת ניקון לצילום חתונות מושלם!
להצעת מחיר
השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום: