פטריק הצלם - צלם מגנטים
פטריק הצלם - צלם מגנטים

צלם וידאו לחתונה , לחינה , לבר מצווה ..

צלם וידאו לחתונה , לחינה , לבר מצווה ..

להזמנה או פרטים נוספים : 050-7891198

צלם וידאו לחתונה

כולל התארגנות וצילומי חוץ
לחתונה קטנה וגדולה !
  • סרט ארוך של כל החתונה
  • Highlight-קליפ באורך 7 דקות
  • הסרטים מוגשים באיכות FULL HD

צלם וידאו לחתונה

לאולם , לגן אירועים
החל מצילומי משפחה
  • סרט ארוך של כל החתונה
  • Highlight-קליפ באורך 7 דקות

צלם וידאו לחינה

לכל סוגי החינות
חוגגים אירוע בקרוב !
  • סרט ארוך של כל החינה
  • עריכה מלאה של הסרט

צלם וידאו לבר/בת מצווה

לאולם, ללופט , בבית , בת הכנסת
לכל מסיבה !
  • סרט ארוך של בר/בת מצווה
  • עריכה מלאה של הסרט
* להצעת מחיר בווצאפ או בטלפון :

צלם וידאו לחתונה , לחינה , לבר מצווה

מחפשים צלם וידאו לחתונה , לחינה , לבר מצווה שלכם או לכל מטרה אחרת או שוקלים לשכור את שירותיו של אחד כזה, כנראה שמגיע לכם מזל טוב ! אני והצוות מאחלים לכם שנים רבות של אושר ובטוחים שהאירוע שלכם יהיה שמח במיוחד.
בין אם אתם נמצאים בשלב התכנון הראשוני, בו רק מגששים אחרי הספקים הנכונים עבורכם, ובין אם אתם כבר נמצאים שבועות ספורים לפני החופה ורק מחפשים סידורים אחרונים – סביר להניח שראשכם מלא וגדוש עד כדי כך שקל לשכוח את הדברים הכי פשוטים שיש, כמו למשל איך בוחרים צלם וידאו לחינה , לבר מצווה או לחתונה שלכם. מתמודדים עם השאלה הזו, כדאי שתמשיכו לקרוא.

בחרו בצלם שמגיע עם צוות מקצועי

האלמנט הראשון שאתם צריכים לבחון לפני ששוכרים את שירותיו של צלם וידאו לחתונה הוא האם הוא מגיע לבד או עם צוות משלו? במקרים מסוימים, צלמים המעניקים שירותי וידאו לאירועים יבואו עם צוות של צלמים שיבטיחו שכל רגע באירוע מתועד, מה שיעניק לכם סרטון חתונה עשיר ומלא. אני מקפיד להגיע לכל אירוע שאני מצלם עם לפחות צלם אחד נוסף מטעמי, כך שהרגעים היפים בחייכם לא יתפספסו. לא משנה איזה אירוע תחגגו , לנו צוות צלמים הכוללת צלם וידאו לחתונה , לחינה , לבר מצווה .. 

בחרו בצלם שיוכל לענות על כל הצרכים שלכם

מחפשים צלם וידאו לכבוד החתונה שלכם או לחינה, סביר להניח שתרצו לשכור את שירותיו של צלם נוסף עבור תמונות סטילס ואפילו עוד צלם שיעניק לכם ולאורחים מגנטים איכותיים. המעבר בין ספקים רבים יכול להיות מתיש ומבלבל, אז למה לא לבחור במי שיכול להעניק לכם את כל השירותים שאתם צריכים? אצלי באתר תוכלו למצוא את כל שירותי הצילום שאני מעניק לאירועים ולסגור חבילות שכוללות את כל מה שאתם רק רוצים.

צלם וידאו לחתונה
צלם וידאו לחתונה

בחרו בצלם שמשתמש בציוד האיכותי ביותר

בסופו של היום, אתם שוכרים את שירותיו של צלם וידאו לחתונה ל לחינה , לבר מצווה  בשביל שתוכלו להנות מסרט חתונה יפה , מרגש ואיכותי. בשביל שתוכלו להנות מכל זה, על הצלם להשתמש בציוד הטוב ביותר בשוק. במידה ונעשה שימוש במצלמה ישנה או לא איכותית – הסרט שלכם ייפגע ולא יממש את מלוא הפוטנציאל שלו. אני עושה שימוש אך ורק במצלמות  המתקדמות והחדשות ביותר בשוק, כך שכל זוג שאני מצלם אצלו בחתונה יוכל לקבל סרט ברמת גימור מושלמת.

בחרו בצלם שמציע חבילות מחירים משתלמות

בסופו של דבר, אי אפשר להתעלם מעניין המחיר. הוצאות החתונה או החינה או הבר מצווה והאירועים הנלווים לה הן רבות, כך שאני בטוח שאתם עושים הרבה מחקר בשביל למצוא את הספקים המשתלמים ביותר. על מנת שאף זוג לא יצטרך לוותר על תיעוד איכותי של החתונה שלהם, אני מציע מגוון רחב של חבילות צילום במחירים משתנים ומשתלמים כך שתוכלו לבחור את זו שמתאימה לכם. כך, תוכלו להנות מהצילומים שלכם גם ביום שאחרי האירוע ללא רגשות אשם כלל וכלל..

הצלם וידא לחתונה  שמו איגור , הוא בעל ניסיון של מעל 15 שנים בתחום .הוא יצלם בחתונה שלכם גם התארגנות , צילומי חוץ ובאולם , כך שתקבלו ממנו גם סרט קצר היילייטס של עד 7 דקות וסרט ארוך .איגור גם צלם וידאו לחינה ו לבר מצווה  כך שתקבלו את הצלם הטוב ביותר .

שירותים נוספים לשירותכם :

כמה ימים לפני החתונה אתם כנראה תחגגו חינה בבית או באולם , מציע לכם חבילת צילום לחינה לטקס חינה מושלם !

אם אתם מחפשים לא רק צלם סטילס לחינה , אלה גם צלם מגנטים לחינה וגם צלם ודאו לחינה  שיתעדו בצורה מושלמת את כל הרגעים היפים ומרגשים של הערב , אז תדברו איתי לקבלת הצעת מחיר ממש משתלמת : 050-7891198