פטריק הצלם - צלם מגנטים
פטריק הצלם - צלם מגנטים

תיק עבודה - תמונות סטילס , סרט וידאו ומגנטים מאירועים אחרונים

תמונות סטילס , סרטי וידאו , היילייטס , מגנטים הכול בלינק הבא:

חוגגים בקרוב אירוע או מתחתנים ? מחפשים צלם סטילס או חבילת צילום לחתונה הכוללת 5 צלמים כולל התארגנות וצילומי חוץ ? פטריק מציע לכם להיכנס לתיק עבודות שלו בו תמצאו תמונות סטילס של כל סוגי אירועים כולל של צלם לחתונה , סרטים  קצרים וארוכים , ודוגמאות של מגנטים שהופקו בזמן אירועים שונים .

צלם מגנטים - צלם מגנטים במרכז
צלם תמונות סטילס
צלם תמונות סטילס

בנוסף לתיק עבודה שלנו באתר , יש אפשרות לגשת לרשתות חברתיות כדי לראות צילומים שונים  שאנו מפרסמים שם ובאותו הזדמנות  לעקוב אחרינו ולפרגן לנו על ידי לייק קטן . תודה רבה .מצרף כאן לינקים לגישה ישירה לשרתות חברתיות בהן אנו פעילים מאוד !

Facebook 

Instagram

Twitter

  • ניסיון של 15 שנים !
    – עובדים בפריסה ארצית.
    – הצעת מחיר ללא תשלום 
    – בואו נתקדם וחייגו עכשיו אלי לקבלת הצעת מחיר משתלמת . 050-7891198.

    נספק לכם את כל פתרונות שירותי צילום : סטילס , וידאו ומגנטים . כנסו לתיק עבודה עם תמונות סטילס כדי להתרשם מאיכות התמונות שלנו .

צלם מגנטים בתל אביב
מגנטים לאירועים

חשוב לדעת ! כל התמונות שלנו לא משנה איזה אירוע מצלמים ברית או חתונה  עוברות עריכה מלאה. אותו דבר עם סרטי וידאו  קצר או ארוך גם עוברים איבוד מקצועי. 

הדבר הכי חשוב בזמן האירוע, הוא צילום ותיעוד הרגעים המאושרים שלכם , לכן חשוב להזמין צלם שיצלם תמונות סטילס איכותיות ומדהימות  בעזרת מצלמה סופר מקצועית  וידע של שנים רבות בעולם הצילום אירועים . בזמן אירוע  מצלמים תמונות סטילס ולא פנוי לעוד עיסוקים כמו צילום וידאו או מגנטים . אם אתם מעוניינים גם בצילום וידאו  ומגנטים , תצטערו להזמין 3 צלמים לאירוע.

אם מדובר באירוע קטן עד 60 מוזמנים , יש אפשרות להזמין צלם שיכול גם להפיק מגנטים בזמן האירוע , לצלם תמונות סטילס :אווירה , משפחה , שולחנות , ריקודים ומאותן תמונות יופקו מגנטים במהלך האירוע. 

 

מה זה תמונות סטילס ? 

בעידן המודרני באמצעות הטלפון הסלולרי ניתן היום לצלם תמונות סטילס אבל בעל מקצוע העוסק בצילום לצורך פרנסה חייב להחזיק במצלמה סופר מקצועית , כי לא ניתן להתפשר על איכות התמונות , על ציוד אמין שיכול לעבוד במשך שנים מבלי לקרוס בזמן אירוע . הציוד חייב להיות מאוד איכותי , חזק ואמין . 

מהלך העבודה שלי כצלם חתונות אני משתמש בכל הידע שרכשתי במהלך השנים כדי להפיק תמונות סטילס מדהימות וייחודיות . בסיום אירוע , העבודה שלי לא מסתיימת , אני מתחיל במיון התמונות ואז מבצע לכל אחד מהן עריכה באמצעות תוכנה מתקדמת Adobe Photoshop Lightroom

לאחר איבוד כל התמונות , מעלה אותן לענן לצורך גיבוי ועברה ללקוח עם אופציה לבקש אלבום דיגיטלי מעוצב עם חלק התמונות להנצחה של הרגעים המרגשים ויפים של האירוע. . 

בזמן האירוע אני לוכד את הרגעים המיוחדים שתהוו זיכרון  ייחודי וחד פעמי. לא משנה אם מדובר באירועים קטנים וגדולים כאחד, לכל אחד מהם יש את  הרגעים ייחודיים ויפיפיים שבעלי השמח ירצו להנציח בתמונות.

הצוות צילום שלי מיומנים עם היכולות ליצור תמונות סטילס בצורה הטובה ביותר, בעזרת  תאורה חיצונית , ציוד חדיש , קומפוזיציה נכונה ועוד…