פטריק הצלם - צלם מגנטים

תקליטן דתי | Nir Toledano DJ

תקליטן דתי לחתונה דתית

לחתונה , לחינה
  • Nir Toledano DJ

DJ דתי לחתונה דתית

לכל אירוע דתי או חרדי
  • Nir Toledano DJ

DJ לחתונה חרדית

לכל אירוע דתי או חרדי
  • Nir Toledano DJ

DJ דתי לחתונה חרדי

לכל אירוע דתי או חרדי
  • Nir Toledano DJ
* להזמנות ובירורים התקשרו :

תקליטן דתי | ניר טולדנו DJ

תקליטן דתי ניר טולדנו DJ

אודות התקליטן  Nir Toledano DJ 

זה כבר מעל 20  שנה שהדי ג'יי והיוצר ניר טולדנו מכיר את רחבת הריקודים על בוריה .  עוד לפני שחזר בתשובה הספיק לנגן בארץ ובחול במסיבות רבות .. ובאירועים שונים .. וכמובן בחתונות . ניר הינו יוצר ודיג׳יי המגולמים באיש אחד. ומעבר לשירים שאותם מנגן הוא דואג להוסיף ניחוח מיוחד משלו על ידיי רמיקסים ושילובים מוסיקליים מקוריים. ניר מוכר כפריק של חדשנות ושלמות , כך שכל טכנולוגיה או מוסיקה חדשה שיוצאת בעולם עוברת דרך יצירותיו ונגינתם בלייב על רחבת הריקודים

 התקליטן הדתי והיוצר ניר טולדנו הביא עמו לרחבת הריקודים הדתית המופרדת את השילוב של המוסיקה האלקטרונית וינק אותה מחלוצי הסצנה העולמית על מנת ליצור ברחבה חוויה עוצמתית של סאונדים ומוסיקה טובה ואיכותית . בשנים האחרונות עובד במרץ רב על עיבודים מוסיקלים חדשנים בליין המפורסם שלו : JEWISH ELECTRONIC MUSIC { jem } ושם לוקח ניר את כל ידיעותיו וכישרונותיו בתחום המוסיקה אל עולם היצירה וההפקה המוסיקלית ומביא לידיי ביטוי את יצירותיו מול האומנים הגדולים בתעשייה . אומנים כמו .. עומר אדם , שלומי שבת , חנן בן ארי , ישי ריבו , רביד פלוטניק , עקיבא , סאבלימינל , חיים ישראל , ביני לנדאו , ליפא שמלצר , מוטי וייס , ברי וובר , גד אלבז ועוד רבים וטובים … שעברו תחת פרי יצירותיו . 

תקליטן דתי | לחתונות , חינה ועוד | ניר טולדנו DJ 

דיג'יי DJ nir toledano נותן שירות לחוגגים  חתונה דתי חרדי מסורתי ולחוזרים בתשובה.

תקליטן דתי | תקליטן לחתונה דתית | Nir Toledano DJ 

זוג יקר , איזה סוג אירוע יש לכם ?
תזכרו שהחתונה שלכם זה האירוע החשוב בחייכם … והמוסיקה שתתנגן באירוע תקבע
אם יזכרו אותו וידברו עליו … או שזה יהפוך לעוד אירוע רגיל …
מחפשים תקליטן דתי ? שיביא לכם את ערב חייכם !!
צרו קשר וביחד נשב ונבין באיזה אירוע מדובר .. ומה הקונספט שלו

האם הוא אירוע דתי / חרדי / דתי לאומי / גבעונים / או בעלי תשובה ?

ביחד אתכם ועם הוותק והניסיון שלי – האירוע שלכם יהפוך לחד בדרה .. אירוע היסטרי שידברו עליו בכל הזדמנות !

התקליטן הדתי והיוצר ניר טולדנו מקפיץ את רחבת הריקודים המופרדת באירוע שלכם … ניר טולדנו מביא איתו שנים של נסיון על רחבת הריקודים מהעולם החופשי עד העולם הדתי של ימנו .. עיקר המומחיות שלי זו היכולת לשלב ולתת מיענה לאירוע שמורכב מקהל מגוון … ברוך השם כל בית בישראל מורכב היום מזרמים ועדות … ממנהגים ומסורת .. מדתיים וחילונים .. אך לכולם מחנה משותף .. אהבה למוסיקה ורצון לשמוח ולשמח ביום בחתונה . ואתם כבעלי השמחה רוצים לתת את ההרגשה הטובה ובעיקר להביא את הארוע הכי טוב והכי מוצלח … ולפעמים גם מתומדדים עם אם השאלה של .. איך נרצה את כולם עם ההפרדה והמחיצות ?! בדיוק בשביל זה אני כאן לתת לכם את המענה … לניר טולדנו יש הוותק והנסיון .. וההכרות העמוקה עם כל העולמות .. לענות לכם על כל הדרישות .. שילוב של אקדמיית מוסיקה עשירה ורחבת סגנונות … אוצר בלתי נדלה של רמיקסים ועריכות מיוחדות שלא תשמעו בשום מקום … מלבד אצלכם באירוע … שימוש בטכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת מאוד .. עם המכשור הכי חדשני והכי מוביל בסצנת התקליטנים והאירועים . כמובן ניר טולדנו התקליטן הדתי ואומן המיקס … מומחה לביט סאונד מביא לכם רחבת ריקודים מגוונת ומסיבתית שאתם והאורחים שלכם תחוו חוויה בלתי נשכחת עמוקה ועוצמתית של מוסיקה שמחה ויהדות

די ג'יי לחתונה דתית |Nir Toledano DJ 

אצל ניר טולדנו כל המוסיקה נעשית בלייב על רחבת הריקודים עם שילובים מוסיקליים מתקדמים ורימיקסים מיוחדים ובלעדיים … כמן כן ניר טולדנו שולט בכל ז'אנר שקיים בציבור הדתי ובעל ניסיון רב בכל סוגי האירועים בין עם זה בעלי תשובה או דתי לאומי או קהל חרדי .. חסידי .. או נוער גבעות .

די ג'יי לחתונה חרדית | ניר טולדנו DJ 

עיקר המומחיות של ניר טולדנו זה המיזוג הקסום מעולמם של בעלי תשובה לתוך עולם היהדות .. ובמיקצעויות ובאהבה רבה זוכה אני לשלב את הקדושה והיהדות לתוך האירוע שלכם ועדיין במקביל לשמור על הקדושה ביחד עם ניחוח של שמחה ומסיבה .

המזמינים את ה DJ  תקליטן Nir Toledano לחתונה ומקבלים חבילת מגנטים במחיר משתלם ביותר !

בציבור הדתי של ימנו עש מודעות גדולה מאוד למוסיקה וברוך השם יש גם אומנים רבים וטובים . ובשילוב עבודה שלי תקבלו אירוע אנרגטי מאוד שמח וחדשני ביותר .

למה לבחור בתקליטן DJ Nir Toledano ?
5 כוכבים צילום מגנטים
מוזיקה רמיקסים ברמה גבוהה
5 כוכבים צילום מגנטים
סגנונות מגוונים לזרמים שונים
5 כוכבים צילום מגנטים
די ג'יי ניר טולדנו מבוקש בכל אירוע דתי או חרדי
די ג'יי לחתונה חרדית
5 כוכבים צילום מגנטים
די ג'יי לחתונה חרדית
5 כוכבים צילום מגנטים
5 כוכבים צילום מגנטים
אפשרות להוסיף חבילת צילום לחתונה במחיר מיוחד - לפרטים פנו לפטריק הצלם :0507891198
5 כוכבים צילום מגנטים
בחירתו של תקליטן דתי לחתונה תהווה ללא ספק את הצעד הנכון אל עבר הפקתו של אירוע בלתי נשכח שעונה בצורה מושלמת על כל צורך או העדפה שלכם ושל האורחים שלכם. המענה המקצועי שתוכלו לקבל מידיו של דיג'יי ניר טולדנו , אשר בעל ניסיון רב שנים בתחום בחתונות בכל רחבי הארץ וגם בחו"ל, יהיה זה שיבטיח את האווירה המיוחדת והמלהיבה אשר תסחף את כל הנוכחים באירוע ותיצור בעבורכם את האירוע השמח, המרשים והמהנה ביותר.
5 כוכבים צילום מגנטים
חתונה עם הדי ג'יי לחתונה דתית ובהפרדה ניר טולדנו בשילוב צוות צילום לחתונה של פטריק הצלם . השילוב המנצח לחתונה מושלמת . החל מהתארגנות , צילומי חוץ ועד סוך הערב...
5 כוכבים צילום מגנטים
בחירתו של תקליטן דתי לחתונה תהווה ללא ספק את הצעד החשוב להפקת של החתונה שלכם , כן חשוב תקליטן בעל ניסיון רב בעולם החתונות הדתיות וחרדיות , התקלטן ניר טולדנו יבטיח את האווירה המחשמלת שתסחף את כל הנוכחים לרחבת הריקודים ותיצור בעבורכם את האירוע השמח, המרשים והמהנה ביותר.
5 כוכבים צילום מגנטים
ניר טולדנו די ג’יי לחתונה דתית בהפרדה ,
5 כוכבים צילום מגנטים
בחירה של תקליטן דתי Nir Toledano לחתונה תהווה ללא ספק את הצעד הנכון אל עבר הפקתו של אירוע בלתי נשכח . המענה המקצועי שתוכלו לקבל מ- דיג'יי ניר טולדנו אשר בעל ניסיון רב שנים בתחום בחתונות דתיות וחרדיות בכל רחבי הארץ אשר תסחף את כל המוזמנים באירוע ותיצור בעבורכם את האירוע השמח ביותר .
5 כוכבים צילום מגנטים
מחפשים תקליטן דתי ? לחתונה דתית ? בהפרדה ? או חרדית ? מצאתם ! ניר טולדנו די ג'יי דתי , יספק לכם את כל השירים , רמיקס ועוד שאתם אוהבים ולפי דרישות הלקוח .
5 כוכבים צילום מגנטים
די ג'יי לחתונה דתית
5 כוכבים צילום מגנטים
מזמינים את ניר טולדנו להיות התקליטן בחתונה שלכם ואתם מקבלים חבילת מגנטים או צילום סטילס ווידאו במחיר המשתלם ביותר !
להצעת מחיר
השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום: