...
פטריק הצלם - צלם מגנטים

צלם מגנטים לבר מצווה - צלם לעליה לתורה - צלם לבר מצווה

מגנטים לבר מצווה - צלם לעליה לתורה - צלם לבר מצווה

מחפשים צלם לבר מצווה ? לעלייה לתורה ? למגנטים ?

חוגגים בקרוב לילד בר מצווה  , מחפשים צלם לבר מצווה , לעלייה לתורה ,לבוק בטבע ,לאלבום דיגיטלי מעוצב או צלם מגנטים לבר מצווה ? בבת הכנסת או באולם . תתקשרו : 050-7891198  לקבלת יעוץ והצעת מחיר חינם .

פטריק הצלם  הוא צלם לעליה לתורה / לבר מצווה , לא משנה אפה ,בבת כנסת או באולם . צלם מגנטים לבר מצווה בעל ניסיון רב שנים .מוזמנים ללחוץ על תיק עבודה שלי כדי לראות סרטי וידאו , תמונות ומגנטים עשינו  בזמן אירועים שונים ..

חוגגים בקרוב לילד בר מצווה  , מחפשים צלם סטילס מקצועי כדי לתעד את האירוע בבת הכנסת . 

פטריק הצלם : הוא צלם לעליה לתורה / לבר מצווה , לא משנה אפה ,בבת כנסת או באולם . צלם מגנטים לבר מצווה בעל ניסיון רב שנים .מוזמנים ללחוץ על תיק עבודה שלי כדי לראות סרטי וידאו , תמונות ומגנטים עשינו  בזמן אירועים שונים ..

אם אתם חוגגים בר מצווה באולם ומחפשים חבילת צילום הכוללת צלם סטילס , צלם וידאו וצלם מגנטים  . לשירותכם אפשר להזמין צלמים לפי הדרישות שלכם . לפטריק הצלם מחזיק צוות  של 5 צלמים כולל צלמת לאירועים בהפרדה  .

צלם לעליה לתורה – מה מקבלים ?

קודם כל אני רוצה לאחל לחתן בר מצווה ולהורים מזל טוב.
. יוצא לי לצלם לא מעט עליה לתורה ואירועי בר מצווה . 
חוגגים עליה לתורה בימי  שני או חמישי בבוקר בבית הכנסת . . 
אך לעיתים עליה לתורה יכולה להיעשות בבית כנסת רפורמי בשעות הצהריים .

  • ידרשו מהמשפחה של החתן בר מצווה להגיע חצי שעה לפני הגע המוזמנים לצורך צילמי משפחה .
  • אצלם צילומי אווירה , צילומי הילד מניח טפלין  , צילומי ספונטניים , ועוד ..
  • בקריאת התורה צילמי סטילס של הילד קורא בתורה בכל זווית אפשרית . 
  • אפשרת להוסיף לחבילה צילום וידאו על חצובה קבוע  לסרט וידאו קצר וללא עריכה של הילד קורא בתורה .. בתשלום מאוד סמלי !

צילומי משפחה בעליה לתורה

על מנת לצלם את המשפחה ואת הילד לפני הגעת המוזמנים , אני אישית מגיע לבת הכנסת לפחות חצי שעה לפני הגעת המוזמנים . כדי בזמן הזה לצלם את הילד לבד וגם את הילד ביחד עם ההורים, האחים והאחיות ,הסבים והסבתות. 

צילום עליה לתורה | צלם לעליה לתורה

הרגע שחווים פעם בחיים זהו טקס עליה לתורה. הילד שלכם הופך לנער , אנחנו כאן כדי לתעד את היום הקסום הזה ! החיוכים, החיבוקים, ההתרגשות והסוכריות העפות .
פטריק הצלם יספק לכם את כל שירותי ה- צילום לעליה לתורה. תוכלו להזמין צלם לעלייה לתורה לצילומי תמונות תיעודי, וידאו מלא או סרטון קצר. כמובן עומד לשירותכם אופציה להוסיף מגנטים או בלוקים.

צלם לעליה לתורה – מה חשוב לדעת ?

לפחות חצי שעה לפני הגעת המוזמנים לבת הכנסת , צריכים להתחיל אה צילומי שמשפחה עם החתן בר מצווה .צלם לעלייה לתורה הוא צלם סטילס מקצועי ובזמן קריאת התורה עי ידי החתן בר מצווה חשוב לא להפריע לצלם .או לעמוד בין המצלמה סטילס / וידאו לחתן בר מצווה.

אם בסיום הטקס בר מצווה  אתם עושים סעודה או ארוחה בבית או באולם ., אפשרותכם להזמין צלם מגנטים לעלייה לתורה  ולקבל בזמן הסעודה מגנטים יפים ואיכותיים . ללא הגבלה .

צלם לבר מצווה - צלם לעלייה לתורה
צלם לבר מצווה - צלם לעלייה לתורה

 חבילת צילום לבר מצווה

אם כמות המוזמנים מעל 120 – 150 אנשים ואתם חוגגים את בר מצווה הילד לאחר עלייה לתורה באולם גדול ,באפשרותכם להזמין חבילת צילום לבר מצווה הכוללת צלם סטילס לעלייה לתורה , צלם וידאו  ו- צלם מגנטים לבר מצווה.

 המסגרת שהכי מתאימה לדרישות שלו .ה- צלם מגנטים לבר מצווה לאחר קבלת  המסגרת בחזרה מהלקוח  , יתחיל לעצב אותה  ויוסיף את הכיתוב שלקוח ביקש ממנו להוסיף.

צלם מגנטים לבר מצווה יכול לתת שירות לכל סוגי אירועים ! הוא גם צלם מגנטים לחתונה , לחינה , לברית לכנסים ועוד ..

מאוד חשוב לדעת צלם מגנטים לבר מצווה הוא לפני הכול צלם סטילס מקצועי ברוב המקרים התחיל בתוך צלם חתונה , צלם אירועים  ורק לאחר כמה שנים הוסיף לרזומה שלו את תחום המגנטים .

צרו קשר עוד היום עם פטריק הצלם

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.