פטריק הצלם - צלם מגנטים
פטריק הצלם - צלם מגנטים

צלמים מומלצים לחתונה - לחתונות בכל הארץ !

צלם סטילס + צלם וידאו

2 צלמים
 • 2 צלמים סטילס+ודאו
 • צילום עם ציוד מקצועי ביותר
 • פלאשים חצונים

צלם סטילס+ מגנטים + וידאו

3 צלמים
 • 3 צלמים סטילס+ וידאו + מגנטים
 • צילום עם ציוד מקצועי ביותר
 • פלאשים חצונים

2 צלמי סטילס + צלם וידאו + צלם מגנטים

4 צלמים לחתונות גדולות
 • 4 צלמים סטילס + סטילס נוסף + מגנטים + וידאו
 • צלם מקצועי ומנוסה
 • פלאשים חצונים

2 צלמי סטילס + מגנטים+ וידאו + חותך

5 אנשי צוות לחתונה מעל 200 מוזמנים
 • 5 צלמים ס2 צלמי סטילס+ מגנטים + וידאו + חותך
 • צלם מקצועי ומנוסה
 • פלאשים חצונים

צלמים מומלצים לחתונה - לחתונות בכל הארץ !

צלמים לחתונה מומלצים - צלמים מומלצים לחתונות - צלמי חתונות מומלצים

כולנו רוצים למצוא צלמים חתונות מומלצים כדי להבטיח שביום החתונה תהיה היום המוצלח ביותר. בתיק עבודה שלי כמה תמונות אמיתיות של זוגות שצילמנו בזמן צילמי התארגנות , צילומי חוץ , חופה , ריקודים על מנת שתוכלו להתרשם ממה שאומרים עלינו. מתחתנים קרוב וחשוב  ? חשוב למצוא צלמי חתונות מומלצים שילוו אתכם לאורך היום ויתעדו רגעים נפלאים, אותנטיים, ומיוחדים – צוות צילום של פטריק הצלם ישמח להיות אתכם ביום החשוב שלכם .

בחירה נכונה של צלמים לחתונה מומלצים מתחילה ברוב הזמן בהמלצות של חברים או באתרי אינטרנט , מוזמנים לעשות חיפוש באינטרנט לראות המלצות וחוות דעת אלינו  וללמוד מהניסיון של זוגות שכבר התנסו בשירות של הצוות צילום לחתונה של פטריק הצלם..

צלמים לחתונה מומלצים – צלמים מומלצים לחתונות – צלמי חתונות מומלצים

כיצד לבחור הצלמים הנכונים ?. לפניכם רשימת צלמים לחתונה מומלציםצלמים מומלצים לחתונותצלמי חתונות מומלצים

 • ניסיון – הסימן הראשון לצלם ראוי לשמו, זה הניסיון. בקשו לדעת מראש עד כמה הצלם מנוסה. זכרו לוודא שהצלם שאתם משוחחים אתו מראש, הוא אכן זה שמגיע לחתונה.
 • המלצות – חפשו המלצות אותנטיות, מזוגות שהתחתנו ונעזרו בצלם שנראה להם מקצועי ומנוסה. אין כמו המלצות, כדי להעיד את איכות ועל צילומים מוצלחים.
 • קשוב אליכם – צלם הוא לא עוד ספק לאירועים. העדיפו לבחור איש מקצוע שהוא קשוב אליכם מהרגע הראשון. צלם טוב ירצה לדעת איזה סגנון אתם אוהבים, האם אתם ביישנים או שאולי אתם בעלי ביטחון עצמי. זה עוזר כדי לתכנון ולהפיק את התצלומים שיותר מתאימים לסגנון שלכם.
 • התרשמות מתיק העבודות – אל תשכחו להתרשם מצילומים קודמים, של אותו צלם לחתונה במרכז. התרשמו מצילומים מחתונות שונות, עדיף בסגנון החתונה שלכם (חתונה קטנה או גדולה, יוקרתית או בסגנון אחר).
 • שאלו על הגישה המקצועית – יש צלמים שהם בעלי גישה אומנותית והם אוהבים לצלם תמונות מבוימות ומסודרות. אחרים אוהבים לתת לדברים לזרום בטבעיות ותופסים את הרגעים הנכונים בזמן האירוע. בחרו צלם סטילס שהגישה שלו נראית לכם הכי מתאימה לסגנון שלכם.
למה לבחור בפטריק הצלם?
5 כוכבים צילום מגנטים
צילום מגנטים לאירועים על ידי צלם מגנטים וסטילס מקצועי בעל ניסיון רב בתחום צילום אירועים
5 כוכבים צילום מגנטים
מחפשים צלם חתונות? מעוניינים לקבל חוות דעת אלנו ? לבדוק מה חושבים זוגות שהתחתנו דרכינו ! אנו מזמינים אותך לעשות חיפש בגוגל . רשמו " פטריק הצלם " וצפו בחוות דעת עלנו בכל האתרים המובילים ב- צלמים מומלצים לחתונה . מזל טוב.
5 כוכבים צילום מגנטים
ציוד גיבוי באירוע הוא חשוב מאוד, לכן אנו דואגים להגיע תמיד עם 2 מצלמות סטילס מקצועיות, עדשות נוספות, פלאשים ועוד. ובנוסף – גם התמונות שלכם מגובות על ענן לאחר האירוע
5 כוכבים צילום מגנטים
כל התמונות נשמרות בסיום האירוע בענן בגוגל דרייב במשך 30 יום כדי לתת ללקוח למשוך את התמונות בקצב שלו
5 כוכבים צילום מגנטים
המגנטים שלנו מפותחים באמצעות מדפסת תרמית של חברת סיטיזאן המבטיחה איכות מדהימה ומגנטים לאירועים שלא דוהים ולא מתקלפים גם לאחר שנים. (בהתחייבות)
5 כוכבים צילום מגנטים
אין זוג שלא רוצה צילום חתונה ברמה הגבוהה ביותר, תמונות וגם הסרט וידאו לכן מאוד חשוב לבקש חוות דעת ולעבור על המלצות באתרים שונים , בחירה של צלם סטילס ראשי בחתונה מאוד חשוב לקבל תוצאות מדהימות .מוזמנים לקבוע פגישה או לדבר אתנו בווצאפ 050-7891198 כדי לקבל הצעת מחיר , תשובות , ותיק עבודה
5 כוכבים צילום מגנטים
בפגישה עם פטריק הצלם או עם הצלם ראשי שלנו מאור כדאי לבקש תיק עבודות קודמות שבהם תמונות סטילס , סרטי וידאו וקליפ חתונה. אל תלכו על צלמים חובבנים ודאו כי פטריק הצלם עובד עם צוות צילום קבוע .
5 כוכבים צילום מגנטים
מתחילת האירוע שלכם ועד לסוף האירוע, אנחנו מפיקים מגנטים ללא הפסקה
5 כוכבים צילום מגנטים
למעלה מעשר שנים אנו מצלמים עבורכם את חתונות שלכם עם צלמי סטילס , וידאו ומגנטים הטובים ביותר, צוות צלמים של פטריק הצלם ימשיך לתעדו את הרגעים הכי יפים בחייכם.
5 כוכבים צילום מגנטים
מאגר של אלפי מסגרות למגנטים לבחירה , לאחר הבחירה נעצב אותו ביחד לפי הדרישות שלכם.
5 כוכבים צילום מגנטים
מגוון רחב של צלמים עומדים לבחירתכם : צלמי סטילס , צלם וידאו , צלם מגנטים ומאפשרים התאמה מדויקת בין הצלם ללקוח על-פי הדרישות של הלקוח וסוג אירוע .
5 כוכבים צילום מגנטים
במקום לחפש אינספור צלמים לחתונה שלכם . ולנסות להבין מי מהם מקצועי, רציני , בעל ניסיון .. פטריק הצלם עשה את העבודה עבורכם ! גייסנו לצוות שלנו את הצלמים הטובים ביותר כדי להוריד לכם את הצורך לחפש בלי סוף ברשתות חבריות , בגוגל .. ,
5 כוכבים צילום מגנטים
כולם רוצים למצוא צלמי חתונות מומלצים בשביל להבטיח שנהיה בידיים טובות ביום החשוב בחייכם . מוזמנים לעשות חיפוש עלינו בגוגל ולראות המלצות אמיתיות של זוגות שצילמנו על מנת שתוכלו להתרשם ממה שאומרים עלינו.
5 כוכבים צילום מגנטים
צרו קשר לשריין את תאריך החתונה : 050-7891198
להצעת מחיר
השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום: