פטריק הצלם - צלם מגנטים

לפני שאתם סוגרים אם הצלם סטילס או צלם וידאו או הצלם מגנטים

תמונות סטילס , ומגנטים לדוגמה, נא ללחוץ על הלינק

תמונות מגנטים

מגנטים מצולמים הם ככל הנראה האטרקציה הכי פופולרית לאירועים. מקובל להביא צלם אשר מצלם תמונות מגנטים מרהיבות, למשל בחתונות. תמונות מסוג זה מקובלות לשמש כשי לאורחים, גם בבר מצוות ובבת מצוות ובאירועים רבים ומגוונים אחרים. רוצים לבחור צלם מגנטים איכותי ומקצוען? כדאי להתרשם מתמונות שונות של מגנטים, כפי שמשתקפות בתיק עבודות. התרשמו באתר האינטרנט מהמגנטים שבעצם תופסים את הרגעים החשובים, באירועים שבהם אנשים חוגגים, שמחים ונהנים.

מגנטים מעוצבים ומאוד יפים

היופי של תמונות מגנטים טמון בכך שאף תמונה איננה זהה לאחת אחרת. כל תמונה מביעה משהו אחר, שמשלב בין האווירה באירוע הייחודי לבין האישיות של המצולם (גם מצב רוחו של המצולם באותו רגע ישתקף בתמונה). כדאי לשאוב השראה מדוגמאות אשר מוצאים בתיק העבודות באתר של צלם מגנטים, מפי שלצלם יש המון השפעה על התוצאה הסופית. צלם מנוסה שיש לו עין רגישה, יכולת טכנית גבוהה וציוד צלום מצוין, יצליח להפיק תוצאה שעולה בהרבה על הממוצע. לצד התרשמות מהניסיון של הצלם או מחבילות הצילום שהוא מציע, אין תחליף להתרשמות מדוגמאות אמיתיות, של תמונות מגנטים שצולמו בשלל אירועים.

מגנטים משופרים, תמונות משודרגות

אחד הדברים המעניינים שכדאי לדעת, הוא שניתן לשדרג בכמה דרכים את אותן תמונות מגנטים. למשל, ניתן לצד המגנטים בגדלים הרגילים, להזמין גם מגנטים מוגדלים. תמונות מסוג זה יכולות להיות מאוד רבות עוצמה ומיוחדת.

דרך נוספת לשפר את התמונות, היא באמצעות הוספת מסגרות מיוחדות. המסגרות הללו יכולות להיות מודפסות בשולי המגנט, ולהוסיף מעין נופף אומנותי. ואפשר כמובן להוסיף הדפס של משפט מעניין או אישי, שיצורף לתמונה. למשל תודה לאורחים על שבאו להשתתף באירוע, הדפסת תאריך האירוע וכדומה.

אם זה מתאים לאופי האירוע, ניתן לשפר את התמונות למשל על ידי הוספת תאורה בזמן הצילום או על ידי שיפור עם פילטרים. כמו כן, ניתן לחלק לאורחים באירוע כל מיני אביזרים, שנותנים לתמונות הללו רובד נוסף. לרוב אלה תמונות היתוליות או משעשעות, שתואמות את האווירה הקלילה. ניתן לחלק מסכות, אביזרים משעשעים, שלטים קטנים שהוכנו מראש ועוד. בקיצור, לכל אירוע צריך תמונות מגנטים – התרשמו מדוגמאות בתיק העבודות והזמינו לאירוע שלכם!

לפני שאתם סוגרים עם הצלם סטילס , או וידאו או מגנטים או אפילו עם שלושתם , אתם רוצים לראות התיק עושה שלהם ? 

בקליק אחד על הכפתור  תיק עבודות  אתם תגיעו לעבודה של כל הצוות צילום שלנו  . תוכלו לראות תמונות סטילס של הצלם סטילס שלנו בזמן חתונה , צילום וידאו של איגור הצלם וידאו שלנו ותמונות מגנט של הצלם מגנטים שלנו ..